Сидорович: «Українці шукають правди в судах, але з такими кодексами її не знайдуть»

Уже декілька днів Верховна Рада розглядає поправки до законопроекту №6232, який вносить зміни до ряду процесуальних кодексів та законодавчих актів.

Народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович певен: «Процесуальні кодекси визначатимуть долю кожного українця, який шукатиме правди в суді. А її щороку шукають від 10 до 15 мільйонів осіб.

Однак, за цими кодексами вони її не знайдуть. Якщо ми не приведемо їх до логіки, не покінчимо з правовим хаосом, то ніколи не зможемо дати українцю шанс знайти там правду».

Проте, продовжує він, народні депутати не надто квапляться працювати над покращеннями. Про це свідчать результати голосування за вчорашній день.

«Відсоток участі у голосуваннях за поправки Блоку Петра Порошенко – 30%, «Народного фронту» – 19%, фракції «Опозиційний блок» – 13%, групи «Відродження» – 8%, фракції «Самопоміч» – 61%, «Батьківщини» – майже 38%, Радикальної партії – 2%, групи «Воля народу» – 3,6%, позафракційних – 13%», – наводить цифри Руслан Сидорович.

Підсумовуючи, він нагадує: «Процесуальні кодекси – це визначальна доля усіх інших реформ, про які ми говоримо. Ефективні та справедливі суди – це те, що розриває ланцюг, замкнуте коло не лише корупції, а й усіх неправильних процесів у суспільстві».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини