Сидорович: «Перед розглядом відставки Гройсмана сесійною залою, заяву має розглянути комітет»

Відповідаючи на запитання журналістів про те, коли Верховна Рада може розглянути заяву Володимира Гройсмана про відставку, народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович наголошує, що перед затвердженням рішення сесійною залою, питання має бути розглянуте Комітетом з питань правової політики та правосуддя, членом якого є парламентар.

Руслан Сидорович пояснює: «Без рішення Комітету щодо розгляду цієї заяви це питання не може потрапити до сесійної зали. Завтра в нас засідання комітету. Якщо буде кворум, ми це питання розглянемо, ухвалимо відповідне рішення, і воно буде винесене до сесійної зали. Тоді у четвер ми вже зможемо перейти до розгляду цього питання, якщо будуть голоси».

Водночас, відправить парламент прем’єр-міністра у відставку чи ні, для країни та уряду це нічого не змінить. Народний депутат пояснює: «Дні цього скликання завершуються. У серпні, після того, як буде приведено до присяги нових депутатів, буде сформовано новий уряд».

«Місія МВФ свою позицію вже висловила, вони призупиняють роботу у рамках програми Stand-by до формування нового уряду, – додає Руслан Сидорович. – Це абсолютно логічно, бо сьогодні чинний уряд не відповідає вже за реалізацію виконання бюджету в 4-му кварталі 2019 року, за підготовку державного бюджету на 2020 рік. МВФ – це бухгалтери, їх цікавить, чи зійдеться дебет з кредитом. Відповідно, вони сказали: «Буде новий директор – будемо з ним говорити, з директором, який вже пакує валізи, говорити не будемо».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини