Сидорович – громадянам: «Віддавайте голоси тим, чиї слова відповідають діям»

Кажучи про порушення на виборах та стандарти ведення виборчої кампанії, народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович наголошує: «Міжнародні стандарти в частині використання коштів на виборчу кампанію, ведення виборчої агітації є значно жорсткішими. Якби ці стандарти застосовувалися повною мірою в Україні, питань було би значно менше».

До прикладу, в більшості країн Європейського Союзу будь-який виступ особи, яка обіймає публічну посаду та є кандидатом у виборчій кампанії, вважається елементом передвиборчої агітації. Завдяки цьому всі кандидати знаходяться в рівних можливостях щодо донесення інформації до виборців. Це суттєво відрізняється від України, де під прикриттям висвітлення діяльності деякі посадові особи мають більше за конкурентів можливостей донести свою позицію у ЗМІ. Таким чином, на переконання Руслана Сидоровича, кандидат непрямим способом отримує додаткові інформаційні преференції.

Парламентар наголошує: «Будь-яка інформація, яка звучить в тракті виборчого процесу, формує позицію «так» чи «ні».

Прикметно, що нині у Верховної Ради є реальна можливість підвищити відповідальність за зловживання на виборах, незаконну агітацію, підкуп виборців. Відповідний законопроект підготували в уряді, однак сьогоднішня коаліція не виносить його на голосування.

«Тому стандарти є надзвичайно важливими, – підсумовує Руслан Сидорович. – Я закликаю всіх громадян слідкувати за громадянським моніторингом порушень на виборах, відділяти просо від полови та, прийшовши на виборчі дільниці 31 березня, віддавати голоси за тих, чиї слова відповідають діям».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини