Сидорович – громадянам: «Віддавайте голоси тим, чиї слова відповідають діям»

Кажучи про порушення на виборах та стандарти ведення виборчої кампанії, народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович наголошує: «Міжнародні стандарти в частині використання коштів на виборчу кампанію, ведення виборчої агітації є значно жорсткішими. Якби ці стандарти застосовувалися повною мірою в Україні, питань було би значно менше».

До прикладу, в більшості країн Європейського Союзу будь-який виступ особи, яка обіймає публічну посаду та є кандидатом у виборчій кампанії, вважається елементом передвиборчої агітації. Завдяки цьому всі кандидати знаходяться в рівних можливостях щодо донесення інформації до виборців. Це суттєво відрізняється від України, де під прикриттям висвітлення діяльності деякі посадові особи мають більше за конкурентів можливостей донести свою позицію у ЗМІ. Таким чином, на переконання Руслана Сидоровича, кандидат непрямим способом отримує додаткові інформаційні преференції.

Парламентар наголошує: «Будь-яка інформація, яка звучить в тракті виборчого процесу, формує позицію «так» чи «ні».

Прикметно, що нині у Верховної Ради є реальна можливість підвищити відповідальність за зловживання на виборах, незаконну агітацію, підкуп виборців. Відповідний законопроект підготували в уряді, однак сьогоднішня коаліція не виносить його на голосування.

«Тому стандарти є надзвичайно важливими, – підсумовує Руслан Сидорович. – Я закликаю всіх громадян слідкувати за громадянським моніторингом порушень на виборах, відділяти просо від полови та, прийшовши на виборчі дільниці 31 березня, віддавати голоси за тих, чиї слова відповідають діям».

telegram
БУДЬТЕ В КУРСІ ГОЛОВНОГО, ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШ КАНАЛ: T.ME/SAMOPOMICH

object(WP_Term)#8037 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(3595) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(3595) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини