Сидорович: «Думайте, аналізуйте і далі на парламентських виборах обирайте тих, хто буде берегти державу»

Перемога Зеленського у першому турі президентських виборів не привід пити валер’янку і корвалол, це не кінець світу – заявляє депутат «Самопомочі» Руслан Сидорович і підкреслює: на президентських виборах не все вирішується.

«У нас восени парламентські вибори, і від того, яким буде наступний парламент, кого люди туди оберуть залежить: Україна буде продовжувати рухатись до Європи і НАТО чи ні; дадуть можливість наступному Президенту (Зеленському чи Порошенку) узурпувати владу чи ні; і як буде далі розвиватися держава. Ті самі баланси стримування і противаг – ми будемо їх вибудовувати чи ні».

Нардеп звернув увагу, що якби парламент часів Януковича не дав йому можливість зробити все те, що він зробив, – трагедії би не було.

«Тому, шановні громадяни, це не кінець світу. Так, це важко, але без парламенту, без тих запобіжників, які вибудовує парламент, нічого не буде. Генеральний прокурор, Служба безпеки, Антимонопольний комітет, Фонд  держмайна, міністри, закони, зміни до Конституції – все це Президент без парламенту  не зможе зробити. Думайте, аналізуйте і далі на парламентських виборах обирайте тих, хто буде берегти державу. Вибори на президентських виборах не завершуються».   

«Що зробив Зеленський? Маючи колосальний досвід ентертейменту, він фантастично вміє продавати емоцію. Причому, яку емоцію? Позитивну! Люди люблять сміятися і розважатися. І помилка всього політичного істеблішменту в тому, що вони продавали емоцію жаху. Проблема в тому, що упродовж всього періоду, а особливо останнім часом, люди втомилися від цього страху і на підсвідомому рівні людям хочеться чогось позитивнішого».

На думку Сидоровича, у штабі Зеленського працюють люди, які дуже чітко розуміють, як працює людський мозок, на що він реагує. До другого туру Зеленський нічого робити не буде, а йому нічого змінювати і  не потрібно, його технологія працює прекрасно: люди самі сформують той ідеальний образ, який їм вбачається.

«Старі політтехнологи, які блискуче працювали зі старим істеблішментом, виявились абсолютно безсилими з новоявленою технологією. Вони, наче професійні борці, які вийшли на татамі проти вуличного бійця, який не знає правил і  б’є на ураження», – підсумовує представник «Самопомочі».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини