Сидорович: «Досить спекуляцій зі зняттям недоторканності. Це можна зробити за тиждень»

Депутат «Об‘єднання «Самопоміч» заявляє, що зняти всеосяжну депутатську недоторканність можна за кілька тижнів. І для цього політична сила вже давно підготувала відповідний законопроект. Ключ до її зняття не в Конституції, як намагаються переконати самі депутати, все набагато простіше.

«Непотрібно шукати кішку там, де її немає. Треба винести законопроект «Самопомочі», проголосувати 226-ма голосами і припинити спекуляції щодо змін до Конституції. І це можна зробити вже цього тижня, наступного тижня і не чекати довгої і складної процедури внесення змін до Конституції».

Всеосяжна депутатська недоторканність, яка робить парламентарів недосяжними для слідства, за словами Руслана Сидоровича, закріплена не в Конституції, а в двох законах: «Про регламент Верховної Ради України» і «Про статус народного депутата».

«Об‘єднання «Самопоміч» ще два роки тому зареєструвала відповідний законопроект, який суттєво спрощує порядок притягнення народного депутата до кримінальної відповідальності. А увесь цей цирк просто є введенням людей в оману», – підсумовує Руслан Сидорович.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини