Сидорович: «Блокуванням трибуни підвищення тарифів не вирішиш»

«Не можна тарифне питання перетворювати на фарс і піар», – так депутат «Самопомочі» Руслан Сидорович прокоментував чергове блокування трибуни представниками Радикальної партії. Ті вимагають  знизити ціну на газ і відставки керівництва «Нафтогазу».

Сидорович пояснює, чому дії ляшківців не спрацюють: «Я вважаю, що на тарифах не можна робити фарс і піар. Потрібно чесно йти до людей і говорити про реальні кроки, які можуть змінити ситуацію. Тому що ні постанову Кабінету Міністрів, ні склад НКРЄ КП, ні їхні рішення, проти яких «Самопоміч» теж виступала, таким чином не скасуєш.

Наприклад, рішення про підвищення нічного тарифу, про які «Самопоміч» перша наголошувала, і саме «Самопоміч» свого часу мобілізувала органи місцевого самоврядування і ініціювала подання відповідного позову до НКРЄ КП про скасування необгрунтовано підвищеного тарифу, і ми відстояли тоді позицію. Це реальні кроки, які можуть щось змінити. Тому треба бути з людьми чесними і
пропонувати реальні рішення».

Депутати «Самопомочі» неодноразово висловлювали застереження як до Міністерства так і «Нафтогазу». Це і в частині рентних платежів, це і в частині прозорості, і ринку газу, і ринку електричної енергії. «Тут питання є надзвичайно глибокими і блокуванням  трибуни тут нічого не вирішиш», – каже Сидорович.

«В даному випадку ми маємо президентську виборчу кампанію, і питання енергетичної безпеки – це питання нацбезпеки. І я переконаний, це питання є виключно зоною політичної відповідальності Президента. Давайте згадаємо, хто призначає відповідну комісію НКРЄ КП? Саме Президент. Тому зараз є критично важливо мобілізувати виборця з тим, щоб він прийшов на дільницю і саме зараз змінив той стан речей, який є».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини