“Судова реформа буде одним з пріоритетів наступної сесії”, – Сироїд

Пріоритетом наступної парламентської сесії стане судова реформа і законопроекти,пов’язані з бюджетом. Про це повідомила віце-спікер парламенту Оксана Сироїд. За її словами, судова реформа є першочерговою, але й вимагає соціальної довіри.

«Треба прийняти не просто закон, а потрібен закон, який би відповідав суспільству, що пережило Майдан. Щоб суспільство розуміло, що суть цього закону відображає його очікування, що це буде той суд, який захистить людську гідність», – наголосила Оксана Сироїд.

У зв’язку з цим вона закликала підійти до прийняття цього закону ґрунтовно, послідовно і без поспіху, уважно вивчивши всі пропозиції.

Також на наступній сесії Верховної Ради потрібно буде розглянути низку урядових законопроектів, їх запропоновано разом з прийнятим законом про держбюджет. Віце-спікер переконана, що ці законопроекти потрібно приймати не окремо, а в контексті комплексної реформи цілих секторів, як і було обумовлено в коаліційній угоді.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(12) ["name"]=> string(41) "Конституційна реформа" ["slug"]=> string(12) "constitution" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(12) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(40) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(12) ["category_count"]=> int(40) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(41) "Конституційна реформа" ["category_nicename"]=> string(12) "constitution" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13030 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Конституційна реформа