Суд відпустив заступника міського голови Яворова під заставу

Державна влада продовжує наступ на місцеве самоврядування. Намагається знищити якісних і принципових управлінців та демотивувати чесних, професійних людей іти у владу і будувати власний дім. Наступна спроба – Андрій Гаращук, заступник міського голови Яворова. Вчора йому підкинули конверт з грошима, а вже сьогодні відбулося перше судове засідання.

За словами адвокатів, 4 січня в кабінет Андрія Гаращука зайшла жінка, поставила конверт на стіл і втекла. Він одразу вийшов за нею, з вимогою забрати конверт назад. Але за дверима уже чатувала поліція. Андрія Гаращука затримали за підозрою в отриманні хабаря у розмірі 1 тисяч доларів США. Це буцімто була «подяка» за вирішення питання щодо встановлення МАФів. Щоправда, на видачу дозволів заступник мера жодного стосунку не має, це вирішує більшість депутатів на сесії.
«Ця жінка зробила спробу дискредитувати роботу Яворівської міської ради. Всі дозволи на встановлення МАФів були надані ще багато місяців до цього і жодної причини їй приходити до мого заступника не було. Андрій Гаращук не має жодного стосунку до видачі дозволів, він не є депутатом і таких рішень не приймає. Це була спроба підставити порядну і чесну людину», – коментує міський голова Яворова Павло Бакунець.
Обшук і просвічуванню ультрафіолетом рук підозрюваного нічого не виявили. Тобто гроші у руки він не брав. Як і не вчинив жодного спротиву слідству, надав усі необхідні документи, відповів на запитання правоохоронців навіть до прибуття адвокатів. Крім того, про доброчесність підозрюваного у письмовій формі заявили десятки громадських активістів та депутатів різних рівнів рад та різних політичних партій. Також про підтримку Андрія Гаращука заявили місцеві священники, а понад 10 людей заявили про свою готовність взяти його на поруки.
Цікаво, що жінка, яка принесла конверт, є підозрюваною в іншій судовій справі. А ще з адвокатського середовища стало відомо, що вона «підкидувала конверти» у кількох схожих справах. Та попри усі аргументи суд обрав найважчий з можливих запобіжних заходів – утримання під вартою з можливість сплатити заставу.
«Ще одна прикра ілюстрація ницості державної влади країни, яка не стоїть на захисті закону, людини, а стоїть на захисті конкретних злочинних угрупувань, які захопили владу в країні. При такій безглуздій позиції прокуратури, яка нічого не показала, і сильній стороні захисту, прийняте рішення є ознакою залежності. Це наступ на місцеве самоврядування. А ще це демотивує нормальних, чесних, професійних людей іти у владу і будувати свій дім. Адже цей дім захоплений бандитами, які захопили судову і слідчу владу в країні. Рано чи пізно це закінчиться фіаско цього бандитського угрупування», – прокоментував рішення суду голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк.

Довідка:
У 2015 році на виборах міського голови Яворова переміг кандидат від «Об’єднання «Самопоміч» Павло Бакунець. З цього часу Андрій Гаращук почав працювати на посаді заступника міського голови. За два роки команда Яворівської міської ради, і зокрема Андрій Гаращук, змогли змінити обличчя міста Яворів. Відремонтовані міські дороги, облаштовані тротуари, у місті проводять масштабні культурні фестивалі, встановлюють національні рекорди і популяризують його на туристичній карті України. Як показує досвід, успішне і незалежне від центру місцеве самоврядування нинішня державна влада розцінює як ворога і намагається його знищити.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини