Суд повернув громаді Києва одну зі скандальних «ділянок Марченка»

Господарський суд міста Києва прийняв рішення повернути у власність громади міста ділянку землі за адресою 4-й провулок Лермонтова, 34. Ця ділянка фігурує у власному розслідуванні «Об’єднання «Самопоміч» щодо депутата Романа Марченка як самовільно зайнята у 2012 році. Більше того, разом із ще п’ятьма ділянками вона складає берегову лінію, а отже повинна належати громаді Києва.

Слідчі органи встановили, що ділянка вибула з власності громади міста Києва поза її волею та на підставі підробленого рішення Київради. Суд також дійшов до висновку, що міська рада Києва жодних рішень про приватизацію чи передачу цієї ділянки не приймала.

Нагадаємо, після розслідування діяльності депутата Київської міської ради Романа Марченка партія Об’єднання «Самопоміч» виключила зі своїх лав керівника фракції в Київраді Сергія Гусовського та ще трьох депутатів-членів партії, які голосували за рішення, що сприяли передачі інших земельних ділянок у власність родини депутата. Сукупно територія, отримана депутатом Марченком та його родиною у власність, становить 1,4 гектари. Усі матеріали внутрішньопартійного розслідування представники «Самопомочі» передали в НАБУ.

Щодо самого депутата Марченка, який не був членом партії, партія ініціюватиме процедуру його відкликання з Київради за народною ініціативою.

Рішення суду

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини