«Страх не дозволив парламенту розглянути закон про окуповані території», – Олег Березюк

Як зазначає голова фракції Олег Березюк, «Самопоміч» протягом останніх трьох місяців разом із іншими депутатами працювала над підготовкою закону про окуповані території. Однак, страх перед олігархічними власниками парламенту та держави не дозволив, щоб парламент сьогодні його розглянув.

«Я хочу подякувати прикордонникам, СБУ, Генеральному штабу, Міністерству оборони, міграційній службі, МЗС – це видатні чоловіки і жінки української нації, які вчора працювали над цим законом і зробили його. Цей закон протрібен їм, його вимагають люди своєю блокадою торгівлі на крові. На превеликий жаль, вчора профільний комітет не спромігся проголосувати за цей закон, щоб сьогодні він був у залі», – зазначив Олег Березюк.

Відтак, фракція покинула залу парламенту, а більшість народних депутатів «Самопомочі» вирушили на Схід для підтримки учасників блокади торгівлі із окупованими територіями.

«Ми їдемо туди, щоб стати поруч з ними і показати, що торгівля на крові колонізує українську державу політично, економічно і соціально. Слава Україні!» – наголосив Олег Березюк.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини