«Львів встав на свій захист», – Олег Березюк

Під час загальноміського віче до львів’ян звернувся голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, який до вчорашнього дня протягом семи діб голодував під стінами Адміністрації Президента проти свавілля влади, яка організувала понад річну сміттєву облогу Львова.

«Галичани в 20-х роках казали: «Наша сила – в нас самих. Світ належить до сильних!». Ми збережемо країну лише тоді, коли Львів буде сильним. Бо Львів – це сила традиції. Хто, як не Львів, береже традиції? Сила людей – у вірі в Бога. Хто, як не Львів, показує те, як він це робить щирою душею? Сила людей – у державі. Хто, як не Львів, перший кидається на допомогу і порятунок цієї держави?

Сміття – це куля, якою віковічний ворог – Російська імперія – вбиває Україну. Я в Києві прийшов перед Адміністрацію Президента не голодувати за чи проти сміття. Я прийшов протестувати своїм голодним протестом проти знущання над людиною, знущання над львів’янином, який зберіг в Україні традицію, який зберіг віру в Бога, який зберіг і розвиває державу Україна», – зазначив Олег Березюк.

Він також наголосив на тому, що саме через успішність Львова проти міста сьогодні і чиниться такий спротив.

«Десятки розмов із прем’єр-міністром країни, дві розмови з Президентом. І тотальна ігнорація людей! Так не робиться. Коли державний діяч є на чолі української держави, він повинен поважати українців. Але політична конкуренція робить з людей тварин. І вони садистично знущаються над нами, щоб показати країні, що ми нічого не варті. Тому мусимо пам’ятати – ніхто нас не захистить, якщо не ми самі!»

Наостанок виступу голова фракції «Самопоміч» також закликав львів’ян «дбати про продукт життєдіяльності – сміття», тобто розпочати роздільний збір та сортування відходів вдома і привчати до цього дітей: «Я також недавно почав це робити. Окремо – пластик, окремо – папір. Це – мій вклад у розблокування міста Львова. Я хочу, щоб ми цьому вчили наших дітей – це неважко. Треба змінити свої стереотипи. Дуже часто я чую: «Робіть щось!». Стоячи сьогодні перед вами кажу, «як на духу» – роблю все, що можу. І прошу вас – робіть, стійте, будьте українцями і львів’янами, бо від Львова залежить це майбутнє».

фото: zaxid.net

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини