До уваги ЗМІ!

Інформація, розповсюджена сьогодні багатьма виданнями (першоджерело «Економічна правда») про те, що народні депутати від «Самопомочі» Березюк, Острікова, Семенуха подали поправку до проекту Держбюджету, яка лобіює інтереси окремих агрохолдингів в частині отримання аграрних дотацій, НЕ відповідає дійсності.

Зокрема, в новині Економічної правди, передрукованій іншими виданнями, зазначено:
«Депутати БПП і «Самопомочі» просять скасувати обмеження дотацій для Косюка…Відповідні поправки, ЯКІ ТАК САМО направлені на СКАСУВАННЯ ОБМЕЖЕННЯ, вносили депутати фракції «Самопоміч» Олег Березюк, Роман Семенуха, Тетяна Острікова».

Серед авторів поправки, яка скасовує обмеження виплати не більше 150 млн грн дотації одному аграрному підприємству, немає народних депутатів Острікової, Семенухи та Березюка.

Окрім того, згідно з проектом бюджету на 2018 рік, уряд пропонує зменшити на 2 млрд грн суму дотації аграріям, яка цього року становить понад 4 млрд. У зв’язку з цим 5 асоціацій з с/г сектору звернулись до Прем’єр-міністра В.Гройсмана з проханням не зменшувати у 2018 році загальну суму виділених дотацій.

Так, згідно з інформацією Всеукраїнської аграрної ради, навіть виділених в 2017 році грошей не вистачає всім аграрним підприємствам, тож зменшення дотацій в 2018 році неприпустиме. За їх даними, зараз аграрії отримують повернення лише 50-60 коп. на 1 гривню сплаченого ПДВ.

Тому народні депутати від «Самопомочі» подали поправку, якою пропонують залишити обсяг дотації (повернення ПДВ) на певні види аграрної продукції на рівні 2017 року. Якраз про це йдеться в поправці, яку подали депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» Тетяна Острікова, Олег Березюк, Роман Семенуха.

При цьому два найбільші агрохолдинги, які цього року отримали левову частку бюджетної дотації, отримають лише по 150 млн кожний.

Представники політичної  партії «Об’єднання «Самопоміч» звертають увагу, що на сайті «Економічна правда» розміщена інформація, яка не відповідає дійсності. Також застерігаємо ЗМІ щодо поширення неправдивої інформації.  

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини