«Справжній антикорупційний суд має стати нашою гордістю», – Єгор Соболєв

Народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв закликав парламентарів у наступні два дні проголосувати за утворення незалежного антикорупційного суду.

«Ідея запросити міжнародних експертів для вибору антикорупційних суддів належить нам. Ми подивилися, що Джованні Кеслер, Мері Батлер та інші запрошені нами справжні прокурори дуже добре проявили себе під час вибору директора антикорупційного бюро та антикорупційного прокурора. І немає нічого поганого в тому, що ми просимо наших міжнародних партнерів допомогти нам із вибором антикорупційних суддів. Так само, як ми їх просимо допомогти нам у війні, як ми їх просимо допомогти нам з фінансами, як ми їх просимо допомогти нам із технологіями», – наголошує Єгор Соболєв.

Народний депутат називає рішення про утворення антикорупційного суду дуже важливим — таким, без якого з цього парламенту не можна буде вийти із піднятою головою:

«Не слухайте людей, які говорять про суверенітет. Суверенітет для чого? Суверенітет права красти, суверенітет права обманювати своїх людей? Суверенітет права продавати національні інтереси, коли країна веде війну за незалежність?

За кожним депутатом при голосуванні за законопроект щодо антикорупційного суду буде спостерігати дуже багато людей. Я закликаю всіх колег зробити вибір, за який потім десятками років буде не соромно. Справжній антикорупційний суд має стати нашою гордістю».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини