«Справа про канцелярські скріпки» у Скадовську: прокуратура не надала достатніх доводів

Олександр Яковлєв оскаржує своє  відсторонення з посади міського голови Скадовська. Нагадаємо, районний суд 28 грудня прийняв рішення відсторонити його від посади на рік за нібито адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією – закупівлю канцелярських товарів на 1167 гривень.

Сьогодні апеляційний суд Херсонської області переніс розгляд апеляційної скарги Яковлєва на 20 лютого – перерву вирішили зробити для отримання додаткових матеріалів.

Адвокати мера Скадовська впевнені: жодного порушення закону не було, адже  усі товари придбали за ринковою ціною, і вони були необхідні для щоденної роботи мерії. Більш того, крамниця канцтоварів, яка належить дружині мера, є єдиним постачальником штемпельних подушок та штемпелів у місті, і співпрацювала з міськрадою задовго до того, як мером став Олександр Яковлєв.

У незаконності відсторонення мера впевнені і жителі Скадовська – вони декілька разів збирали мітинги у своєму місті, а сьогодні приїхали до Херсона та провели мирне віче під стінами суду.

«Схоже, теперішня влада хоче повернути в нашу реальність репресивну машину, – каже народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Олег Лаврик, який разом із головою фракції Олегом Березюком також перебував у суді. – Знаю з розповіді моєї бабусі, як в 1947 році за необережне слово чи за 5 картоплин людей вивозили в табори. Тому в такий час мусимо бути разом, бути з мером, допоки не доб`ємося правди».

«Наступного тижня ми в сесійній залі будемо боротися за те, чого ця влада не хоче. За Антикорупційний суд, якого вони бояться, бо їх будуть судити не за скріпки, а за мільярди, які щодня перекладають у свої кишені з тих тарифів, які ми платимо. Вони не хочуть бути засуджені, а людину, яка стоїть на боці мешканців, судять нині за канцелярські скріпки», – зазначив Олег Березюк.

Олег БерезюкОлег Лаврик
object(WP_Term)#12938 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини