Спілкування з людьми є методикою продукування якісних реформ, – Олег Березюк

Чотири не пленарних тижні. З ким зустрічалися, що робили, про що говорили. Ми зробили лише вибірку зустрічей, ініціатив, виступів народних депутатів фракціі “Самопоміч”.

“Ми намагалися охопити максимально кількість напрямків нашоі роботи.

Наші депутати слухали людей в Полтаві і Шостці, дивилися в вічі пенсіонерам в Конотопі та на Чернігівщині та вислуховували запитання “Як вижити?”.

Ми зустрічалися з представниками Харківського авіаційного заводу та з аграріями, боролися в Києві за створення некорупційної митниці та виступали проти свавілля податківців.

Проводили зустрічі з молоддю, яка зробить Україну кращою та розповідали громадам наскільки вигідні ОТГ.
Наші депутати читали лекції перед студентами та слухачами школ помічників депутатів, збирали лікарів та представників місцевої влади для визначення конкретних дій медичної реформи.

Видавали буклети англійською для іноземних туристів та відстоювали інтереси Украіни в Брюсселі, Страсбурзі та Сполучених Штатах.

object(WP_Term)#13085 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини