Перерахунок пенсій

«Самопоміч» безкоштовно перерахує вашу пенсію. Ми хочемо допомогти вам збільшити виплати вже зараз, якщо вам нарахували пенсію не за найоптимальніші періоди.

Чому я маю перевірити свою пенсію?

Коли ви подавали документи до Пенсійного фонду, то не знали, що пенсія залежить не лише від розміру вашої зарплати, але й певних коефіцієнтів у кожній галузі. І звичайній людині, яка не знає усіх тонкощів законодавства, неможливо виявити, що пенсію вона отримує меншу, ніж могла б.

Що пропонує «Самопоміч»?

«Самопоміч» бере на себе складні розрахунки. Вам потрібно лише:
1) Прийти до найближчого офісу «Самопомочі».
2) Принести виписку із розпорядження про призначення пенсії. Якщо у вас її немає, то ми допоможемо написати заяву до управління Пенсійного фонду. Для цього потрібен паспорт та ідентифікаційний код.
3) Дані з виписки проаналізують.
4) Якщо ваша пенсія неоптимальна, то вам розкажуть, за який період потрібно взяти довідку про зарплату (за місцем праці або в архіві).
5) Програма визначить новий розмір пенсії. Вам нададуть роздруківку з оптимально розрахованою пенсією та інструкцією, як подати заяву до управління Пенсійного фонду.

Чи в усіх пенсія зросте після перевірки?

Можливо, ви ВЖЕ отримуєте оптимальну пенсію. І тоді вона не збільшиться. У Запоріжжі, де програма перерахунку працює кілька років, пенсія зросла для третини пенсіонерів.

Їм недоплачували по 50-400 гривень на місяць. А декому й тисячі гривень. Тому перевірити варто, чи не економлять на вас чи ваших рідних. Чекаємо на вас в офісах «Самопомочі» у всій країні.

Читати далі Згорнути
0