Сотник: «Звідки у кандидата гроші на кампанію, виборець має знати до голосування»

Як вважає депутат «Самопомочі» Олена Сотник, звітність за виборчу кампанію важлива саме до того, як люди підуть на вибори.

«У момент, коли люди голосують, чомусь немає достовірних даних, звідки мільйони на рекламу на телебаченні, на білборди. Це велетенські гроші, і звідки вони на сьогоднішній день в кандидатів, в яких дуже скромні декларації і партійні звіти не показують мільйони доларів на партійних рахунках. Звідки в них гроші – це має бути ключовим для виборця».

Нині в Україні партійні звіти показують вже після виборів, а це, на думку Сотник, помилково.

«Тому що ті, хто дає кошти на вибори,  – це люди, які потім певним чином будуть впливати на владні рішення, це люди, які потім будуть просити щось взамін за ці гроші».

Також Олена наголошує, що аби хто не повинен ставати кандидатом у Президенти.

«Перш за все, це має бути людина, яка має певний бекграунд, має підтримку серед людей та певний авторитет в суспільстві».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини