Сотник: «Жодна людина за смерті Небесної сотні не покарана, а майданівців уже почали звинувачувати»

Сьогодні продовжиться судове засідання у справі активіста Майдану Івана Бубенчика, якого підозрюють у вбивстві та замаху на правоохоронців під час Революції Гідності. 

За процесом стежать громадські активісти та парламентарі і, на думку народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Олени Сотник, зважаючи на те, як активно зараз розгортається ця справа, дуже скоро будь-який протестувальник, який був на Майдані, може так само опинитися під звинувачуваннями: «За те, що в той момент виступав проти терору влади, яка вбивала людей».

Народний депутат нагадує, що станом на сьогодні немає жодного вироку щодо «беркутівців», які розстрілювали майданівців. 

«Жодного за 4 роки – ні заочного, ані навіть щодо тих, хто зараз перебуває у СІЗО. У справі Івана Бубенчика маємо зворотну ситуацію – майданівця фактично звинувачують у розстрілі «беркутівців». Я думаю, це буде переломний, резонансний момент. Із політичної, суспільної точки зору це ніщо інше як дискредитація Майдану», – сказала Олена Сотник.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини