Сотник: «Захист громадських активістів від терору влади – принципове питання»

Громадські активісти вимагають негайного публічного звіту Генерального прокурора, міністра внутрішніх справ і скликання позачергового засідання Ради нацбезпеки та оборони. З цим зверненням представники громадянського суспільства прийшли до парламенту.

Лише цього року в Україні сталося 55 нападів на активістів, каже Сергій Стерненко, який сам двічі ставав жертвою таких нападів.

За два роки таких атак нараховано понад сотню. Траплялися навіть убивства, не лише побиття і підпали.

Представники «Самопомочі» разом з групою депутатів ініціюють створення тимчасової слідчої комісії, яка досліджуватиме атаки на представників громадянського суспільства. Олена Сотник закликає колег не залишати напризволяще людей, які не бояться відкрито на місцях протистояти можновладцям.

«Просимо всіх депутатів приєднатися і зробити так, щоб постанова про створення тимчасової слідчої комісії була внесена в зал і проголосована. Зараз це принципове питання. Також звертаємося до всіх громадських активістів з проханням не здаватися, вони не одні, ми зробимо все від нас залежне, щоб примусити владу зробити свою роботу і покарати винних» – підсумовує Олена Сотник.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини