Сотник: «Якщо ПАРЄ погодиться на шантаж Росії, в Асамблеї почнеться парад, який завершиться крахом цієї організації»

Нині Парламентська асамблея Ради Європи в Регламентному комітеті розглядає зміни до процедур у частині введення санкцій щодо делегацій та окремих делегатів. Мова, розповідає народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» та постійний член української делегації в ПАРЄ Олена Сотник, у даному випадку про санкції, які колись були накладені на делегацію Російської Федерації.

Політик акцентує: «Російська Федерація шантажує Парламентську асамблею Ради Європи, що вони не збираються подавати свою делегацію до того моменту, поки їм не будуть надані гарантії, що не будуть введені санкції. Вони такими гарантіями бачать ліквідацію з Регламенту Парламентської асамблеї Ради Європи процедуру накладання цих санкцій. Тому зараз Регламентний комітет розглядає доповідь та аналізує, які можуть бути варіанти змін в Регламент».

Однак не факт, що Парламентська асамблея погодиться на шантаж Російської Федерації. «Я навпаки маю надію, що вони цього не зроблять, – наголошує Олена Сотник, – тому що сьогодні шантажує Російська Федерація, завтра буде Азербайджан, післязавтра – ще якась країна. Так почнеться парад в Асамблеї, і це завершиться крахом цієї організації».

«У зв’язку з цим, – підсумовує народний депутат, –я думаю, по-перше, що делегація побореться, щоб таких поправок не було, і навіть якщо якісь зміни з’являться, я все-одно сподіваюся на те, що санкції будуть в Регламенті, і ми зможемо у випадку, якщо Російська Федерація подасть свою делегацію, наполягати на тому, щоб знову були введені санкції».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини