Сотник: «Влада під ялинку передала найбільше газове родовище «друзям президента» та пожиттєво призначила суддями тих, хто судив «майданівців»

Під ялинку, поки люди готуються до свят, українська влада вирішила здійснити реванш на всіх можливих напрямках. Про це заявила народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олена Сотник.

По-перше, деталізує парламентар, днями одне з ключових газових родовищ було передано на нібито прозорому конкурсі нікому не відомій компанії, яка, за даними політика, прямо пов’язана з наближеними до Ігоря Кононенка людьми. Останній є народним депутатом від «Блоку Петра Порошенка» та близьким соратником президента.

«Ми розуміємо, що ця ситуація пов’язана з остаточним розподілом енергетичного ринку, енергетичних ресурсів України, – коментує Олена Сотник. – Нам розказують про енергетичну безпеку та незалежність, збільшення видобутку, а потім фактично за копійки передають ключові газові родовища невідомим компаніям, підконтрольним друзям президента, без досвіду видобутку та ім’я на енергетичному ринку».

Вона продовжує: «Другий момент – боротьба за ухвалення в тому вигляді, в якому хотів би міністр юстиції та «Народний фронт», зокрема, пан Іванчук, так званого антирейдерського пакету. Під дуже шляхетним гаслом вони хотіли отримати собі ще одну «кормушку», ввести в дію державні унітарні підприємства, які б здійснювали реєстрацію повністю підконтрольно Міністерству юстиції та безпосередньо міністру юстиції. Звичайно, зал не міг цього допустити, насамперед тому, що це було брутально, з порушенням будь-яких норм Регламенту, в тому числі, з боку Голови Верховної Ради, а по-друге, тому що немає жодної довіри до ініціаторів змін».

По-третє, у середу, 19 грудня, Президент вирішив призначити пожиттєво низку суддів, значна частина з яких ухвалювала рішення щодо Майдану. Олена Сотник наголошує:

«Чотири роки ми говорили про те, чи понесуть відповідальність люди, які ухвалювали рішення щодо «майданівців», а також ті, які вбивали «майданівців», били «майданівців». А тепер ми бачимо, що сам Президент, який на Майдані, на крові людей прийшов до влади, призначає суддів, які брутально порушували закон, принцип верховенства права, засуджували протестувальників. Тепер вони стають його друзями. Тепер вони будуть все своє життя чинити правосуддя від імені України».

Народний депутат підсумовує: «Такий гіркий результат ми маємо наприкінці 2018 року. Так виглядає, що не колишня влада робить реванш, а сьогоднішня влада здійснює реванш повної безвідповідальності, беззаконня і безпринципності».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини