Сотник: «Влада ігнорує потреби молоді, стимулюючи міграцію та відтік кадрів»

Від’їзд молодих людей з України – це велика загроза не тільки для держави, але й для економіки України. Так, за словами народного депутата від фракції «Об`єднання «Самопоміч» Олени Сотник, нині в Україні офіційно проживає 6 мільйонів молодих людей віком від 18 до 29 років, а людей передпенсійного та пенсійного віку – 13 мільйонів.

Парламентар наголошує: «Це означає, що вже на сьогоднішній день Україна має серйозну проблему, пов`язану з тим, хто в майбутньому буде працювати та створювати валовий внутрішній продукт, який має забезпечити добробут і стабільне майбутнє для українців».

Незважаючи на це, Верховна Рада робить недостатньо для підтримки молоді. Наприклад, саме від парламенту залежить внесення в бюджет країни коштів на державну програму молодіжного житла. Олена Сотник обурюється: «За п`ять останніх років всього 277 молодих сімей за цією програмою отримали фінансування, в той час, як в черзі стоїть 111 тисяч громадян.

Однак державний бюджет ні цього, ні минулого року, незважаючи на численні правки, в тому числі, «Самопомочі» не був збільшений ні на копійку».

Паралельно фінансування СБУ, прокуратури, правоохоронних органів, силового блоку за останні п`ять років зросло втричі, подекуди – в п`ять разів. Це означає, на переконання Олени Сотник, що у Верховної Ради немає бачення того, що молодь є пріоритетом.

Підсумовуючи, народний депутат звертається до Верховної Ради: «У нас є реальні механізми, ми їх не використовуємо. Чим показуємо молоді своє ставлення до них».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини