Сотник – українцям: «Якщо хочете чесної влади, треба йти на вибори та голосувати чесно»

Кажучи про те, які фальсифікації можуть були застосовані під час виборів Президента України 31 березня, народний депутат від фракції «Об`єднання «Самопоміч» Олена Сотник наголошує на декількох основних.

Зокрема, можуть виникнути проблеми на іноземних округах. Парламентар розповідає: «До мене надходить різна
інформація. Наприклад, у США є проблема, що на одній з територій, де 24 тисячі потенційних виборців, можуть були
розіслані повідомлення, в яких формат адреси не відповідає тому, який працює в Штатах. Таким чином, люди будуть
позбавлені можливості голосувати або буде поставлена під питання їх можливість проголосувати».

Крім того, полем для фальсифікацій традиційно може стати відсутність реалістичного перепису населення. Олена Сотник нагадує: «Уже понад вісімнадцять років у нас не було перепису населення. Цим користувалися всі влади без винятку. «Мертві душі» – це можливість сфальсифікувати на сотні тисяч голосів результати виборів».

Крім того, вже понад два роки в парламенті лежить законопроект про електронне голосування. Його запровадження
гарантувало би точну участь у голосуванні молоді віком 18-35 років, що невигідно владі.

Однак, основним методом впливу на результати голосування залишається створення мереж для підкупу виборців. В умовах, коли правоохоронці, котрі мають карати за це правопорушення, не виконують належним чином своїх обов`язків, вплинути на ситуацію мають українці.  

Відтак, народний депутат звертається до українців із закликом прийти на вибори та чесно проголосувати: «Чесний голос – це ключова історія про зміну якості влади. Якщо сьогодні вам з чиєїсь кишені, партійної каси заплатили тисячу гривень, то завтра вони їх мають «відбити». Очевидно, що вони це зроблять за ваш рахунок. Якщо вас один раз за п`ять років «озолотили» тисячею гривень, треба пам’ятати, що на цій тисячі вкрадуть десять-двадцять-тридцять-сорок, можливо, п’ятдесят ваших особистих тисяч».

Олена Сотник підсумовує: «Ці вибори є критичними для України. Якщо хочете чесної влади, треба йти на вибори та використовувати свій голос чесно».

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини