Сотник: «Українські санкції проти РФ сильно відстають від міжнародних. Треба демонструвати жорстокішу позицію»

Введення Україною чергового пакету санкцій стосовно тих, хто брав участь в агресії проти України, є правильним кроком. Дивно виглядало б, якби Україна, котра заявляє, що в нас був акт відкритої агресії РФ проти України у Керченській протоці та вимагає від своїх найбільших міжнародних партнерів введення санкцій, не проводила б власної санкційної політики.

Однак, наголошує народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олена Сотник, нині Україна, на превеликий жаль, сильно відстає від рівня санкцій Європейського Союзу, Штатів, Великої Британії, Канади. Парламентар впевнена: «Країна, яка потерпає від агресії, має насамперед демонструвати жорстку позицію».

З огляду на це, необхідно не лише вводити санкції, але й переглянути торговельний баланс України з Російською Федерацією, визначитися, це економічний партнер чи все-таки держава, які пішла на нас війною, і шукати інші джерела, які перекриють ці економічні відносини.

Олена Сотник переконана: «Треба зменшувати цей торговельний баланс. Це постійна залежність від Російської Федерації. Однак, на жаль, на сьогоднішній день констатуємо, що цей торговельний баланс зростає».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини