Сотник: «Україна пасе задніх в Індексі людського розвитку»

У Індексі людського розвитку Україна пасе задніх та знаходиться на 87 місці. Це означає, що хлопчик, який народиться в Норвегії, що посідає в рейтингу перше місце, житиме майже на десять років довше, ніж український хлопчик, який народиться в той самий день. Про це заявила народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олена Сотник.

Однією з причин цього, за словами парламентаря,  є той факт, що політики, серед яких – народні депутати, не приділяли достатньо часу питанням, пов’язаним з якістю життя людей. Аби виправити ситуацію, у Верховній Раді цього тижня було створено міжфракційне об’єднання «На часі», головою якого є Олена Сотник.

Учасники об’єднання наполягають на тому, аби парламентарі якомога швидше схвалити ініціативи, які, по-перше, сприятимуть зменшенню куріння серед неповнолітніх. Мова про законопроект 4030а. По-друге, необхідно підтримати законопроект 10117, який забороняє вживання та продаж енергетичних напоїв неповнолітнім особам.

По-третє, законопроект 10167 про посилення відповідальності за продаж наркотиків неповнолітнім. Олена Сотник підкреслює: «Це одна з ключових проблем. У школах відбуваються жахливі події, коли самі школярі або безконтрольно сторонні особи розповсюджують наркотичні засоби. Статистика показує жахливі цифри споживання неповнолітніми в Україні наркотичних засобів. Незважаючи на те, що практика всього світу йде за іншими принципами, в Україні немає підвищеної відповідальності для осіб, які продають або збувають наркотики саме неповнолітнім. Тому ми будемо боротися й за цей законопроект».

По-четверте, у фокусі нардепів – проект закону про заборону поліетилену як одного з найбільш шкідливих чинників для екології.

Олена Сотник підсумовує: «Ми віримо, що зможемо показати ефективний результат для людей та для підвищення якості їхнього життя ще в цьому скликанні парламенту».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини