Сотник: «У ПАРЄ активізувався сценарій з повернення російської делегації»

«Політичний комітет ПАРЄ підтвердив наші підозри щодо активізації сценарію стосовно повернення РФ ще цього року», – повідомила член української делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи Олена Сотник.

Вона разом з іншими представниками делегації нашої держави викрила цю схему, але, на думку Олени,  сценарій будуть протискати далі.

«Три години присвятили одній темі – обговоренню документа щодо можливих кроків реформування ПАРЄ та «посилення» Асамблеї. На багатьох сторінках розумного тексту заховалася одна єдина норма, яка, по суті, і є практичним механізмом реалізації сценарію «повернення без умов», як того вимагає Росія. Фактично вона передбачає гармонізацію санкцій у двох Органах Ради Європи: Асамблеї та Комітеті міністрів».

Це означає, що Комітет міністрів зможе заблокувати рішення щодо санкцій Асамблеї, якщо воно розходиться з позицією Комітету, а, як відомо, Росія там працює дуже активно.

Навіть самі делегати ПАРЄ визнають, що все, що відбувається на комітеті, –  це прикриття, щоб повернути Росію. Однак Олена Сотник і вся українська делегація налаштовані рішуче і робитимуть усе можливе, щоб російська делегація до ПАРЄ не повернулась.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини