Сотник: «Центральна влада не робить нічого, аби перешкодити беззаконню в Одесі»

За словами народного депутата від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олени Сотник, нині в Одесі панує справжній бандитизм та дерибан, а громадські активісти, на яких постійно нападають, перебувають під величезною загрозою. Парламентар наголошує: «Фактично ми маємо ситуацію, коли наступна «народна республіка» може утворитися саме в цьому регіоні.

На превеликий жаль, центральна влада нічого не робить, щоб цьому якось перешкодити». Виходячи з цього, «Самопоміч» вимагає негайно розслідувати факти, про які говорять активісти.

По-перше, місцеві активісти звертаються до Генерального прокурора Юрія Луценка щодо дій обласного прокурора Олега Жученка, завданням якого було розібратися з кримінально-олігархічним кланом, який захопив Одесу. Однак, за словами активістів, правоохоронна система області паралізована та обслуговує цей клан Галатерніка-Труханова.

По-друге, як розповідає місцевий активіст Олег Михайлик, в якого минулого року стріляли в Одесі, місцева влада грабує місто та дерибанить землю. Він каже: «За останні декілька років, передаючи безкоштовно землю, було викрадено декілька сотень мільйонів доларів».

По-третє, продовжують активісти, в Одесі Трухановим, Галатерніком та Ангертом ще й підривається обороноздатність України на користь російського агресора. Так, обурюються активісти, було захоплено та нині намагаються знищити військовий аеродром «Шкільний».

Оскільки апелювати до правоохоронних органів області немає жодного сенсу, активісти вимагають перевести всі справи щодо нападів на громадських активістів в Одесі за останні два роки в київські слідчі органи.

Вони підсумовують: «Ми не збираємося здаватися, але якщо київська влада нічого не зробить, Порошенко не зверне на це увагу, нікому буде захищати українську Одесу».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини