Сотник: «Рік тому я зверталася до Міноборони щодо проекту «Стіна». Лише завдяки НАБУ ми побачили конкретні результати»

Минулого року народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Олена Сотник першою поїхала та оприлюднила фото того, як насправді виглядає «Стіна», яку українцям презентували як епохальну споруду, що захистить східні кордони країни від агресії Росії.

«Після поїздки я зверталася до Міністерства оборони з питанням щодо оцінки оборонних характеристик проекту. Мені повідомили, що таке оцінювання не проводилося й для цього необхідне окреме доручення Прем’єра. Звернувшись до Прем’єр-міністра, отримала традиційну відписку, після якої жодних дій здійснено так і не було», – зазначає Олена Сотник.

Водночас, наголошує народний депутат, останнім голосуванням за зміни до бюджету парламент надав додаткові сотні мільйонів гривень на добудову цього проекту.

Тому, після того, як вчора детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали шістьох осіб, причетних до розкрадання коштів, Олена Сотник сподівається на справедливе розслідування та покарання корупціонерів: «Також маю надію, що хоча б тепер Володимир Гройсман дослухається до моїх вимог і, нарешті, до того, як витратити сотні мільйонів гривень платників податків, буде надана оцінка відповідності технічної складової проекту «Стіна» щодо її призначення, а також реального стану виконання проекту.

Додам, що мала зустріч з одним із невеликих постачальників огорожі для цього проекту. Він також підтвердив невідповідність технічних характеристик та самого замовлення тій меті, яка закладалася в ідею споруди. Сподіваюся, за необхідності він готовий буде свідчити для НАБУ», – зазначає Олена Сотник.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини