Сотник: «Немає нічого гіршого для суспільства, ніж безкарність»

Верховна Рада не може стояти осторонь страшних подій, що нині відбуваються в Україні з безпекою громадян, та має терміново створити тимчасову слідчу комісію щодо розслідування фактів нападів на громадських активістів зі «списку Гандзюк».

Відповідна ініціатива, наголошує один з її ініціаторів та народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олена Сотник, має стати першим питанням порядку денного засідання парламенту у вівторок, 6 листопада.

Парламентар акцентує: «Понад 55 нападів на активістів тільки за останній рік не розслідуються, саботуються розслідування. Це питання зараз важливе для суспільства, і парламент зобов’язаний показати, що ми можемо щось робити».

Досі створення відповідної комісії блокувалось та ігнорувалось більшістю депутатських фракцій та груп. Так, відповідний проект постанови було подано групою депутатів до Регламентного комітету Верховної Ради 22 жовтня 2018 року, і за цей час представників до її складу скерували лише дві фракції, серед яких – «Самопоміч». Прикметно, що проігнорували ініціативу у «Блоці Петра Порошенка» та «Народному фронті», представники яких очолюють всі силові та правоохоронні органи в країні.

«Зараз потрібні ваші дії! – звертається до колег-парламентарів Олена Сотник. – Ми просимо сьогодні надати листи, а завтра проголосувати».

Вона підсумовує: «Ми маємо дати відповіді на питання, чому в цій країні жодна людина не може розраховувати на правосуддя, на захист. На питання, чому б’ють активістів, чому їх вбивають, і ніхто за це не відповідає. Немає гіршого для суспільства, ніж безкарність».

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини