Сотник: «НАБУ і НАЗК після рішення КС можуть розходитись»

«Цей тиждень у парламенті був знаковим з точки зору динаміки зростання наступу корупції в цій країні», – зазначає представниця «Самопомочі» Олена Сотник.

Найперше – визнання Конституційним судом неконституційною статтю про незаконне збагачення. Це перекреслило усі антикорупційні прагнення і далі призведе до фактичної руйнації тієї системи, яку дуже важко, під тиском зовнішніх партнерів, під тиском отримання безвізу, намагалися побудувати в державі, каже Сотник:

«Тепер можна сказати «всєм спасібо, всє свободни» – НАЗК, НАБУ. Тепер немає реального інструменту притягнення до відповідальності всіх тих «прекрасних» високопосадовців, які, не соромлячись, задекларували мільйонні статки в своїх електронних деклараціях. Всі вони, а сьогодні ми вже точно можемо це сказати, не понесуть жодної відповідальності за незаконне збагачення. Тому що кримінальний закон не має зворотної сили. Це означає, що з моменту, коли набуло чинності рішення Конституційного суду, вони всі стали невинними за те, що розграбовували країну, заробляли мільярдні статки на громадянах».

Скандал в оборонній сфері обростає новими подробицями, бо влада реагує не менш скандально, як наварює на деталях. Нібито Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію, точніше, доповнила вже існуючу з цього питання. Але це профанація, – наголошує Олена Сотник

«Як мінімум, у цієї ТСК є конфлікт інтересів. Пан Вінник, який є головою даної ТСК, входить до БПП. Всі фігуранти скандалу є дотичними до Президента. Чи буде ця ТСК реально розслідувати скандал? Звичайно, ні. Більш того, під час засідання Антикорупційного комітету, де були представники СБУ, стало очевидним, що і правоохоронні органи не збираються належним чином розслідувати дані злочини. Це означає, що знову пануватиме в цій країні безкарність».

«Боюся, влада не усвідомлює, що безкарність та нахабне пограбування стікаючої кров‘ю країни закінчиться суспільним вибухом!» – обурюється Сотник.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини