Сотник: «Ми не маємо права знищувати цінності ПАРЄ подвійними стандартами на користь Путіна»

Член української делегації ПАРЄ Олена Сотник вимагає від колег в Асамблеї не давати російській делегації можливості повернутися. У своєму виступі на сесії вона наголошує: «Ми, як парламентарі та представники громадян наших країн, втратили відчуття значення і змісту цієї організації. Несправедливо заявляти про те, що Ви маєте намір зміцнювати та підтримувати систему захисту прав людини в ПАРЄ, якщо Ви готові поступитися цим всім тільки тому, що вам потрібно вести переговори з росіянами».

Депутат звертає увагу, що деякі члени цієї організації нібито забули основоположні її принципи.

«Колеги, ми забули, що ця організація не про нас чи для нас, – вона для людей, які страждають на окупованих територіях, в сірих зонах, шукають  справедливості у багатьох державах-членах. Ми не маємо права знищувати цю систему подвійними стандартами та торгами на користь режиму Путіна».

Аргументи, що російську делегацію слід повернути до ПАРЄ, щоб громадяни Росії могли звертатися до Європейського суду з прав людини, на думку Сотник, є міфом. Бо в РФ існує закон, який дає можливість не визнавати рішення Європейського суду з прав людини. А це ще один доказ цинічного ігнорування Росією ПАРЄ як організації.

«Немає простих рішень, коли перед вами жорстокий та агресивний супротивник! Російська Федерація, коли приєднувалася до організації, знала про наші принципи, стандарти, правила та процедури. Тому Росія або буде їх поважати, або має визнати, що не готова бути частиною демократичної родини».

Олена Сотник вказує на той вибір, який цими днями має зробити ПАРЄ: «Гроші чи довіра? Гроші чи цінності? Гроші чи майбутнє цієї організації? На ці питання ви відповідатимете під час голосування!»

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини