Сотник: «МВС випробовує терпіння суспільства чи хоче, щоб люди знесли Нацполіцію?»
МВС випробовує терпіння суспільства? Обурюється депутат «Самопомочі» Олена Сотник на годині запитань до уряду. Йдеться про трагедію у Переяславі-Хмельницькому, де п’яні поліцейські застрелили 5-ти річного Кирила Тлялова. Дитина померла. Реакції від чільника МВС Арсена Авакова не було кілька днів, і лише потім він зустрівся з мамою і бабусею загиблої дитини.
 
Після того, як люди вийшли з пікетом до будівлі МВС у Києві, до них вийшов Сергій Князєв, очільник Нацполіції і Дмитро Ценов, очільник поліції Київщини. Останній пообіцяв піти у відставку. Але відставка перетворилась на зміну посади і тепер Ценов очолює поліцію Операції Об’днаних Сил. Олена Сотник не втрималась:
 
«Як збирається міністерство реагувати на рішення начальника поліції Князєва, який обіцяв звільнити очільника поліції Київщини Ценова. Замість цього його призначили начальником поліції ООС. Таким чином Ценов не несе жодної відповідальності, а ще  отримає підвищення і індульгенцію. Ви хочете, щоб в Києві знесли МВС і Нацполіцію? Що буде з цього приводу робити міністр Аваков? Яка буде реакція на бєспредєл?»
 
А реакція на «бєспрєдєл» була по-поліцейськи лаконічною. Заступник Авакова Вадим Троян відповів Олені Сотник одним реченням: «МВС візьме вашу заяву на контроль і потім я вам доповім».  
 
І це все, що треба знати про ставлення правоохоронців до людей і їх горя
object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини