Сотник: «Катастрофа – це умови Мінська, про які мовчить Президент»

Президент відверто маніпулює поняттями, зауважила депутат «Самопомочі» Олена Сотник, перебуваючи на Всесвітньому Економічному форумі у Давосі, Швейцарія. Там виступав і Президент Порошенко, який дорікнув противникам Мінського процесу за те, що вони називають Мінськ катастрофою.

На думку Олени, ті умови Мінська, про які Президент промовчав, і є справжньою катастрофою для країни.

«Катастрофа, пане Президенте, не обов’язок відведення військ та контролю кордонів згідно з Мінськом, а та ціна, яку Україна заплатила і ще може заплатити, згідно з цим же Мінськом! Ті умови, про які Ви промовчали…Вони катастрофа, бо призведуть до втрати державності фактично і тому є неприйнятними!»

Олена Сотник, як і вся «Самопоміч», не раз заявляла, що Мінський процес себе вичерпав. І українській владі, і міжнародним партнерам слід бути реалістами і розуміти, що Путін не збирається і ніколи не збирався виконувати Мінські домовленості. Потрібен новий варіант розв’язання ситуації.

Мінські угоди – це шлях до капітуляції. Вони ставлять суверенітет України у залежність від ворога, бо Росія завдяки Мінську  дозволяє собі диктувати Україні умови.

«Самопоміч» послідовно виступає проти продовження дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей. А пояснення влади, що без «особливого статусу» не буде санкцій – повна нісенітниця. Санкції не були введені лише як умова мінського процесу. Санкції вводилися, першочергово, щодо Російської Федерації як до держави, яка порушила міжнародне право, порушила територіальну цілісність України. Тому жодного прямого зв’язку з Мінськими угодами це не має.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини