Сотник: “Годі принижувати громадський сектор! Скасуйте декларування для активістів”

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді вимагає, аби парламент негайно скасував електронне декларування для громадських активістів. Ця ганебна ініціатива, певна народний депутат від «Самопомочі» Олена Сотник, принижує Україну перед європейськими партнерами та всім світом. Вона акцентує: «Це недемократично. Це гірше, ніж закон про іноземних агентів у Російській Федерації».

Незважаючи на це, влада продовжує саботувати відміну норми. Чергове свідчення цього – зрив засідань Антикорупційного комітету, де питання скасування декларування для громадських діячів має бути розглянуто пріоритетно.

Олена Сотник розповідає: «Учора на погоджувальній раді вся провладна коаліція стверджувала, що, «звичайно, ми будемо скасовувати ганебне електронне декларування для громадських діячів». Президент проявив найвищий рівень цинізму, коли стверджував, що це необхідно негайно скасувати. У нього було три можливості це зробити. Перша – не давати можливості голосувати коаліції. Друга – накласти вето на цей законопроект. Третя – принаймні повернути цей законопроект до парламенту зі своїми правками. Він цього не зробив».

«Після цього до 1 числа, – звертається народний депутат до колег-парламентарів, – усі активно робили вигляд, що хочуть скасувати цю норму, але не зробили цього. Чому? Ви просто хотіли помститися тим громадським активістам, які розкривають корупційні діяння, які ви здійснюєте в стінах цього парламенту».

«Ми вимагаємо негайно поставити ці питання на розгляд та скасувати ганебне електронне декларування для громадського сектору. Припиніть принижувати незалежний громадський сектор, який єдиний контролює владу в цій державі!» – підсумовує Олена Сотник.

Олена Сотник
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини