Сотник: «Через бездіяльність генпрокурорів правоохоронцями досі є ті, хто виступав проти «майданівців»

В українських правоохоронних органах продовжують працювати люди, причетні до злочинів проти учасників Революції гідності. «Зокрема, ми з’ясували, що досі у правоохоронних органах працюють 12 працівників «Беркуту», які саме 30 числа затримували «майданівців». І головне, що поліція на це ніяк не реагує. Те саме відбувається в прокуратурі», – розповідає депутат Київської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» та один з комендантів Майдану Вадим Васильчук.

Народний депутат від «Самопомочі» Олена Сотник додає: «Ми звернулися з відповідним депутатським зверненням до пана Луценка, де чітко назвали всі прізвища та посади тих людей, які, в тому числі, вносили подання на арешт, підтримували обвинувачення «майданівців» і дотепер працюють у Генеральній прокуратурі. Я отримала відповідь, де коротко, але чітко повідомили, що підстав для люстрації цих людей Генеральна прокуратура не вбачає. Тепер я змушена звернутися до пана Петренка у Міністерство юстиції України, яке є відповідальним за перевірку всіх фактів, аби зрозуміти, чому на них не розповсюджується закон про очищення влади».

«У зв’язку з цим повідомляємо панові Луценку і панові Петренку, що не збираємося залишати цю справу. Злочинна бездіяльність колишніх генеральних прокурорів та нинішнього не залишиться поза нашою увагою, тому ми пропонуємо, поки не пізно, вчинити всі необхідні дії, притягнути цих людей до відповідальності, принаймні, звільнити їх з Генеральної прокуратури», – резюмує Олена Сотник.

Олена Сотник
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини