Сотник: «Апарат парламенту, працівники якого отримують по 100 тис. грн, перешкоджає роботі депутатів»

За словами народного депутата від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олени Сотник, впродовж останнього місяця порушення Регламенту Верховної Ради як у сесійній залі, так і поза її межами набуло цинічного масштабу. Мова, зокрема, про випадки, коли Апарат парламенту фактично зловживає своїм службовим становищем та перешкоджає депутатській діяльності.

Олена Сотник розповідає: «У четвер, 16 листопада, мною було подано законопроект, підписаний цілим рядом народних депутатів. У поданні було чітко зазначено, що він є альтеративним, але Апарат, зокрема, Відділ реєстрації вирішив зареєструвати його окремо».

Справа в тому, певна народний депутат, що реєструвати документ відповідно до правил невигідно, адже він є альтернативним законопроекту, ініційованому Міністерством внутрішніх справ, який активно просувається в парламенті.

Врешті, після двох годин правових суперечок ініціативу таки зареєстрували як альтернативну.

«Проте це не перший і не останній випадок, коли Апарат маніпулює реєстрацію законопроектів, – підсумовує Олена Сотник. – Я думаю, що Голова Верховної Ради має нарешті припинити ці порушення Регламенту, прав парламентарів, дати оцінку роботі Апарату Верховної Ради. Я не розумію, чому при такій роботі ці люди отримують по 100 тисяч гривень, як вчора з’ясував Регламентний комітет».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини