Новини
Сотник: «Апарат парламенту, працівники якого отримують по 100 тис. грн, перешкоджає роботі депутатів»
sptnyk sptnyk

За словами народного депутата від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олени Сотник, впродовж останнього місяця порушення Регламенту Верховної Ради як у сесійній залі, так і поза її межами набуло цинічного масштабу. Мова, зокрема, про випадки, коли Апарат парламенту фактично зловживає своїм службовим становищем та перешкоджає депутатській діяльності.

Олена Сотник розповідає: «У четвер, 16 листопада, мною було подано законопроект, підписаний цілим рядом народних депутатів. У поданні було чітко зазначено, що він є альтеративним, але Апарат, зокрема, Відділ реєстрації вирішив зареєструвати його окремо».

Справа в тому, певна народний депутат, що реєструвати документ відповідно до правил невигідно, адже він є альтернативним законопроекту, ініційованому Міністерством внутрішніх справ, який активно просувається в парламенті.

Врешті, після двох годин правових суперечок ініціативу таки зареєстрували як альтернативну.

«Проте це не перший і не останній випадок, коли Апарат маніпулює реєстрацію законопроектів, – підсумовує Олена Сотник. – Я думаю, що Голова Верховної Ради має нарешті припинити ці порушення Регламенту, прав парламентарів, дати оцінку роботі Апарату Верховної Ради. Я не розумію, чому при такій роботі ці люди отримують по 100 тисяч гривень, як вчора з’ясував Регламентний комітет».

object(WP_Term)#5261 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2392) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(2392) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини