Сьогодні можна сміливо визнати, що фракція «Самопоміч» у Верховній раді – відбулась

Голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк доповів делегатам IV з’їзду про її здобутки та окреслив пріоритети роботи на 2015 рік.

 «Сьогодні можна сміливо визнати, що фракція «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній раді відбулась, і зайняла своє місце на парламентській сцені. Ми стали ініціаторами та модераторами можливо першого в історії українського парламентаризму реального документу, що засвідчив створення коаліції. Коаліційна угода – стала рятівним колом для програми коаліційного Уряду. Ми були захисниками прозорості формування керівних управління органів Верховної Ради, і взяли на себе відповідальність за керівництво 3 парламентських комітетів», – зазначив Березюк.

Він констатував, що завдяки роботі депутатів фракції бюджетні закони та податковий кодекс мають можливо не досконалий, але перспективний зміст, наголосивши, що експертна група фракції продовжує роботу по моніторингу бюджету та опрацюванню пропозицій по його вдосконаленню.

Серед здобутків фракції він назвав також ухвалення в першому читанні законопроекту “Про судоустрій і статус суддів” авторства депутатів віце-спікера Оксани Сироїд, депутатів від “Самопомочі”, партнерів по коаліції та громадських експертів.

“Важливо, що окрім запропонованого Президентом закону “Про справедливий Суд” ми відстояли ухвалення нашого законопроекту. Тепер стоїть завдання опрацювати обидва тексти так, щоб у підсумку отримати виважене законодавство про судоустрій, яке б могло служити роками не зазнаючи змін. При тому, забезпечуючи захист прав та гідності громадян”, – наголосив він.

Крім того, Березюк відзначив роль фракції «Самопоміч» в інтенсифікації роботи над законами про регіональну політику, об’єднання громад, ОСББ та Держбудконтроль, які руйнують корупційні ліфти та посилює роль громадян в управлінні своїм майном.

 Серед завдань фракції на 2015 рік, Березюк відзначив необхідність внесення змін до Конституції та розробку законів про комунальні послуги, енергоефективність будівель, та реформування вищої освіти.

 «І, безумовно, головне – це безпека. Країна де-факто у стані війни. Перед нами стоїть завдання допомогти Уряду якісно використати оборонний бюджет. Крім того, депутати фракції взяли на себе зобов’язання по підготовці ряду законопроектів що стосуються війська – починаючи від військової доктрини, до закону про приватні військові формування», – зауважив він.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини