Сьогоднішня зміна уряду – це зміцнення впливу олігархів на виконавчу владу

Верховна Рада погодила кадрові зміни в уряді. На думку партії “Самопоміч” такі зміни лише зміцнять вплив олігархів на виконавчу владу.  

“Людям уряд потрібний тільки для двох речей. Перше – для добробуту, бо уряд має зібрати і перерозподілити податки так, щоби людям жилося краще. Друге – для безпеки. Уряд має захистити людей від злочинів та ворога.

Та для того, щоби це робити, для початку необхідно зрозуміти яким чином це здійснювати. Навіть якщо набрати гарних і симпатичних людей, але які не мають елементарних знань та уявлень як покращити добробут населення – вони цього і не зроблять. Тому ми зараз і бачимо падіння економіки та зменшення надходжень до бюджету”, – пояснила лідерка “Самопомочі” Оксана Сироїд. 

Додала, що змінити українську політику, покращити добробут людей, збагатити країну може тільки цілісна команда, яка знає як це зробити і бути відважною вступити в конфлікт з економікою монополістів.

“Якщо у попередньому уряді, який сьогодні звільнили, були молоді люди за вплив над якими боролися олігархи, то сьогодні ми бачимо, що ті кандидатури, які нам пропонують, вже є залежними від олігархів. І очевидно чиї інтереси вони будуть відстоювати”, – заявила Сироїд.

Сьогоднішня зміна уряду – це зміцнення впливу олігархів на виконавчу владу

Сьогоднішня зміна уряду – це зміцнення впливу олігархів на виконавчу владу«Людям уряд потрібний тільки для двох речей. Перше – для добробуту, бо уряд має зібрати і перерозподілити податки так, щоби людям жилося краще. Друге – для безпеки. Уряд має захистити людей від злочинів та ворога. Та для того, щоби це робити, для початку необхідно зрозуміти яким чином це здійснювати. Навіть якщо набрати гарних і симпатичних людей, але які не мають елементарних знань та уявлень як покращити добробут населення – вони цього і не зроблять. Тому ми зараз і бачимо падіння економіки та зменшення надходжень до бюджету. Президент Зеленський не маючи ні знання як управляти країною ні команди, пообіцяв людям «щось» робити. Та змінити українську політику, покращити добробут людей, збагатити країну може тільки цілісна команда, яка знає як це зробити і бути відважною вступити в конфлікт з економікою монополістів. Якщо у попередньому уряді, який сьогодні звільнили, були молоді люди за вплив над якими боролися олігархи, то сьогодні ми бачимо, що ті кандидатури, які нам пропонують, вже є залежними від олігархів. І очевидно чиї інтереси вони будуть відстоювати», – заявила лідерка «Самопомочі» Oksana Syroyid

Posted by Об'єднання "Самопоміч" on Wednesday, March 4, 2020

object(WP_Term)#13011 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини