«Сьогоднішня влада глуха, сліпа та абсолютно цинічна», – Вікторія Войціцька

Ключова цінність – життя та здоров’я людини – є нічим для теперішньої влади в Україні, переконана народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька.

За її словами, підтвердження цього можна побачити на двох прикладах:

«По-перше, під стінами Адміністрації президента триває голодування Олега Березюка, Оксани Сироїд та Тараса Пастуха. Якщо ви думаєте, що для влади життя за здоров’я моїх колег є цінним, то помиляєтеся. Якщо ви думаєте, що до них прийшов хто-небудь із Адміністрації, з Уряду, запитав, не чому вони там знаходяться, а як себе почувають, чи потрібна допомога, то цього не відбувається», – наголошує Вікторія Войціцька.

Однак і це, запевняє вона, не межа цинізму влади: «Цими днями профільний саботує питання про те, щоби допомогти хлопцям, які залишають війну каліками та просто не мають можливості навіть дожити рік-два-три. Мова про хлопців, яких «списують» через те, що для них уже немає надії. Їх відправляють до батьків, аби батьки за свої останні копійки продовжували їм на день-два життя.

Так от, наша колега звернулася з законопроектом, аби цих людей шанували так само, як загиблих на війні бійців. На засіданні комітету вчергове цинічно придумують причини, чому не підтримати цей проект закону та відправляють документ до Кабінету міністрів, експертної ради, будь-кого».

Ці два приклади, акцентує Вікторія Войціцька, показує у всій красі цинічне обличчя нинішньої влади.

«Я дуже сподіваюся, що в сесійній залі знайдуться люди, для кого людське життя та людське здоров’я – понад усе. Я вірю, що ці люди є. Підтримаймо наших колег та воїнів», – підсумовує Вікторія Войціцька.

 

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини