«Сьогодні відбувається згортання податкової інституційної реформи», — Журжій

Народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Журжій зазначає, що представники коаліції у парламентському комітеті з питань податкової та митної політики підтримують свавілля, яке здійснюється керівництвом та працівниками фіскальної служби та податкової міліції.

«Ці люди діють не в інтересах платників податків, а в інтересах злочинної системи, яка сьогодні існує в ДФС», – наголошує Андрій Журжій.

Так, на сьогоднішньому засіданні комітету фактично відбулось згортання податкової інституційної реформи.

«Одна з ключових реформ, яку ми відстоювали – передача баз даних від фіскальної служби до Міністерства фінансів, була фактично згорнута, і бази не передаються. Тобто всі зловживання з інформаційними системами, з відшкодуванням ПДВ залишаються, і ДФС буде продовжувати займатись цим свавіллям.

Також виникли баталії стосовно моєї правки про заборону передачі матеріалів перевірок до органів слідства – податкової міліції, – до моменту їх узгодження. Це прогресивна норма, і вона врегульована у наказі ДФС, однак ми запропонували врегулювати її на рівні закону, оскільки наказ порушується. Але представники фракції БПП виступили проти цієї норми», – зазначає Андрій Журжій.

Андрій Журжій
object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(94) ["name"]=> string(18) "Економіка" ["slug"]=> string(9) "economics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(94) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(202) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(94) ["category_count"]=> int(202) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(18) "Економіка" ["category_nicename"]=> string(9) "economics" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Економіка