«Сьогодні треба рятувати незалежність Антикорупційного бюро», – Єгор Соболєв

Депутати із БПП, Народного фронту, Опозиційного блоку та групи «Відродження» сьогодні зібрались в Антикорупційному комітеті. Як зазначає голова комітету Єгор Соболєв, члени комітету намагаються прийняти рішення про рекомендацію парламенту призначити аудитором НАБУ Найджела Брауна.

«Зараз відбувається спроба зруйнувати незалежність Антикорупційного бюро. На мою думку, конкретна мета призначення цього аудитора – написати, що Антикорупційне бюро працює погано і звільнити Артема Ситника з посади директора бюро.

Я не визнаю цих зборів і будь-яких рішень, які вони можуть прийняти. Всі розуміють, що це не має жодного відношення до Закону України. Сподіваюсь, що спікер парламенту Андрій Парубій не буде знову допомагати цей закон порушити», – наголошує Єгор Соболєв.

Народний депутат просить людей зібратись під Верховною Радою, адже після 16:00 розпочнеться засідання парламенту.

«Треба рятувати незалежність Антикорупційного бюро. Уся ця історія виникла тому, що НАБУ у своїх розслідуваннях вийшло до Арсена Авакова, до Миколи Мартинника і до найвищих керівників держави. Я думаю, що після оголошення підозри Онищенку та Насірову, і Володимир Гройсман, і Петро Порошенко та ще багато людей зрозуміли, що наступними можуть бути вони.

НАБУ – це остання інституція, яка разом із антикорупційною прокуратурою не є в круговій поруці. Це остання інституція, яка разом із САП за законом, цивілізовано, легітимно, ставить топ-корупціонерів перед законом. Нам важливо всім її захистити», – переконаний Єгор Соболєв.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини