Сьогодні СБУ та поліція проводили масові обшуки активістів «Самопомочі» у Львові

СБУ намагалися провести обшук у помешканні народного депутата «Самопомочі» Любомира Зубача. А поліція провела обшук у помешканні голови фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Інни Свистун.

Сьогодні, 12 липня, в львівській квартирі, де проживає народний депутат від «Самопомочі» Любомир Зубач разом з батьками та дружиною, СБУ намагалась провести обшуки. Працівникам СБУ пояснили незаконність спроби обшуку і після певної дискусії вони наразі відмовились від своїх намірів.

Народний депутат Любомир Зубач зателефонував керівнику СБУ Василю Грицаку із запитанням, що робили в його квартирі люди, які представились співробітниками Служби. Пан Грицак відповів, що вперше чує про спробу такого обшуку і санкції на це він не давав.

А працівники поліції проводять обшуки у помешканні начальниці управління комунальної власності Львівської міської ради, голови фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Інни Свистун на вул. Тарнавського у Львові. Її навіть не впустили додому погодувати грудну дитину.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини