Марченка допитають у суді, який судив майданівців

Голова фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк впевнений, що заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Марченка етапували саме в Харків, тому що судова система тут є абсолютно підконтрольною владі.

«Процес відбуватиметься в суді, який 2014 року судив тих, хто виходив на Майдан, і ці судді досі там працюють. Підозра, яку вручено Марченку, є політично вмотивованою, зібрані «факти» не мають жодного відношення до Владислава. Вони мають до нього таке саме відношення, як до кожного з нас», – вважає Березюк.

Народні депутати від фракції «Самопоміч» вважають такі звинувачення спробою залякування та початком політичних переслідувань. Тож підтримуватимуть очільника запорізького осередку під час судового засідання з визначення запобіжного заходу.

Допит Марченка відбудется о 15:00, після чого під будівлею Прокуратури Харківської області відбудеться брифінг за участі адвокатів В.Марченка та народних депутатів від «Самопомочі» Олега Березюка, Романа Семенухи, Олега Лаврика та Тараса Пастуха.

object(WP_Term)#12922 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини