«Сьогодні ми побачимо, хто є хто в українському парламенті», – Садовий

«Мажоритарка» – зло, її треба ліквідувати, а зменшення прохідного бар’єра – це корисно, бо дасть можливість більшій кількості людей зайти в парламент.

Про це в ефірі 24 каналу сказав лідер «Самопомочі» Андрій Садовий.

Політик запевнив, що «Самопоміч» підтримає зміни до закону про вибори на позачерговому засіданні Ради.

«Але чи буде готовність інших політичних сил до такого рішення? Зараз дуже серйозні дискусії тривають, і завтра ми побачимо. Це буде певною мірою тестове голосування. Думаю, якщо завтра парламент не проголосує зміни до закону про вибори, то рейтинг партії Зеленського буде ще вищим».

Стосовно того, що в обговорюваних змінах до закону не йдеться про впровадження відкритих списків, Андрій Садовий зауважує, що такий закон нереально зробити за один день.

«Я це усвідомлюю, хоча це дуже потрібна річ. Але «Самопоміч, наприклад, навіть без закону це робить. З 13 травня в областях проходять збори обласних організацій партії, на яких усі члени партії за принципом відкритих списків рейтингують чинних народних депутатів фракції «Самопоміч» та обирають кандидатів у народні депутати, які у списку представлятимуть свою область. Ще третину списку ми забронювали для зовнішніх експертів», – сказав Садовий.

Нагадаємо, раніше лідер «Самопомочі» заявляв, що не вірить в ефективність цього парламенту і підтримав призначення позачергових виборів до Верховної Ради.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини