«Львів сьогодні має сказати своє слово», – Олег Березюк

Голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк, віце-спікер парламенту Оксана Сироїд та народний депутат Тарас Пастух припинили голодування.

«Протягом шести днів тут я почувався набагато кориснішим, ніж два з половиною роки у парламенті. Але мені дуже жаль, що ці шість днів я пробув тут. Мені хочеться жити і працювати в державі, яка цінує людину, яка має інституції.

Велика людина, мудрець, блаженніший Любомир Гузар, світла йому пам’ять, говорив: «Не дивлячись з ким і як, ми маємо робити велику справу». Великою справою він називав будівництво держави. Це нелегко, але головне це робити чесно, відверто і професійно.

Ми з Тарасом Пастухом подумали та порадились із друзями. У Львові справді є невеличка позитивна річ. Але я думаю, що зараз ми більше потрібні Львову, який завтра збирається на віче. Бо Львів сьогодні має сказати своє слово. Тут, за великим рахунком, немає до кого говорити. Ми вирішили, що ми сьогодні закінчуємо цей непростий шлях, і починаємо наступний», – зазначив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

«Сьогодні у мене двоякі відчуття – з одного боку приємні, бо Львів показав, що здатен витримати облогу, а львів’яни здатні згуртуватися. Цих декілька днів змусили нас переосмислити ставлення до державних інституцій – президента, прем’єр-міністра, які, вочевидь, вирішили перевершити «досягнення» своїх попередників. Це має стати черговим сигналом для українців про те, що ми не маємо права засинати», – сказав народний депутат Тарас Пастух.

Міський голова Львова подякував колегам та вкотре зауважив, що без їхньої позиції не було б того результату, який сьогодні є у Львові – «тріщини» сміттєвої блокади:

«Ми разом із Олегом Березюком та великою кількістю друзів у 2006 році почали будувати успішне місто Львів і зрозуміли, що це можливо. Тому більше трьох років тому почали будувати успішну країну. У страшному сні ми не могли передбачити, що наші наміри будуть викликати такий спротив.

Я не знаю, чи те, що ми побачили за останній – це апогей. Але це – певний діагноз державі та людям, які нею керують. Я не знаю, чи був би результат – ота «тріщина» сміттєвої блокади, – якби не вчинок Олега Березюка, Оксани Сироїд та Тараса Пастуха. Владі не вдалося нас зламати – ми вистояли. Ще раз дякую колегам, бо без них не було б багатьох речей. Це дуже велика підтримка для Львова», – зазначив міський голова Львова, лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий.

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини