«Сьогодні майже в кожній європейській країні є політичні партії, які фінансує Росія», – Оксана Сироїд

Віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд переконана, що Росія вже веде війну проти Європи, однак ця війна гібридна і поки погано видима.

«Практично в кожній європейській державі є крайня ліва або крайня права партія, яка напряму фінансується Росією. РФ має свої медіа, неурядові організації, і величезні кошти вкладає в нерухомість та бізнес. Деякі люди починають це розуміти вже сьогодні, але, на жаль таких людей мало і вони не приймають рішень в європейських державах», – зазначає Оксана Сироїд.

В свою чергу, на думку віце-спікера, світ уже не перший рік грає в піддавки з Росією. «Україна стала наріжним каменем для західних країн, і сьогодні вони мають обирати – або ті ліберальні цінності, які вони декларували – свобода, демократія, верховенство права, або – сила, страх і торговельний баланс. Бо те, що сьогодні відбувається в межах Мінського процесу, суперечить всім ліберальним цінностям. Мінськ – це покарання жертви, приниження людської гідності 40-мільйонної нації, він суперечить принципу демократії та не відповідає верховенству права», – наголошує Оксана Сироїд.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини