«Сьогодні крісло Президента — це електричний стілець», – Садовий

«Що таке крісло Президента сьогодні? Це електричний стілець. Тільки аферисти і авантюристи можуть пхатися туди, мовляв, оберіть мене, і я все зроблю. Треба бути свідомим і відповідальним».

Про це лідер «Самопомочі» Андрій Садовий заявив в Івано-Франківську, відповідаючи на запитання про президентські амбіції.

«Самопоміч» – це загальнонаціональна українська партія. Ми на з’їзді ухвалили чітке рішення, що ми будемо брати участь у президентських і парламентських виборах. Будемо йти і перемагати. Сьогодні ми в опозиції. Треба прийти до влади і навести порядок. Потрібно мінімізувати корупцію, треба, щоб до влади прийшли чесні люди. Не крадії, які грабують, а ті, хто цій державі служить.

На сьогодні ті колеги, які є у парламенті від «Самопомочі» — це наступні міністри. Вони вистояли, вони мають хороший досвід, вони чесно будуть працювати. За них я можу поручитися», – заявив Андрій Садовий.

 

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини