«Сьогодні було пограбовано бюджетну децентралізацію України», – Роман Семенуха

Сьогодні у рамках прийняття законів, необхідних для формування державного бюджету на 2017 рік, Верховна Рада внесла зміни до Бюджетного кодексу України, згідно з якими частина витрат в освітній та медичній сферах перейде з кошторису держави на місцеві бюджети.

Подібне рішення народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха вважає негативним. Він пояснює: «Те, що сталося з Бюджетним кодексом, на жаль, означає лише одне – сьогодні чорний день децентралізації України».

Однак зміни до Бюджетного кодексу – це не єдине неоднозначне рішення, яке сьогодні прийняв парламент, адже також було підтримано зміни до Податкового кодексу.

«Завдяки, в тому числі, фракції «Об'єднання «Самопоміч», Андрієві Журжію, Вікторії Войціцькій та іншим депутатам вдалося прибрати (з документу) більшість корупційних норм. Але вони повернулися фактично до всіх правок, повернули корупційні забаганки. Відповідно, це передумови того, що не маємо якісного Податкового кодексу», – акцентує Роман Семенуха.

Роман Семенуха
object(WP_Term)#12923 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини