Сьогодні будуть розглядатися питання надання спецдозволів на користування надрами компаніям, пов’язаним з славнозвісним Голден Деррік

Увага! Звертаюсь до Прем`єр Міністра, всіх членів Уряду та колег по Парламенту!

В рамках засідання Комісії з питань надрокористування Державної служби геології та надр України, яке заплановано на сьогодні, будуть розглядатися питання надання спец дозволів на користування надрами – в тому числі і на видобування нафти і газу – компаніям, напряму пов`язаним з славнозвісним Голден Деррік!

Наведу тільки декілька кричущих прикладів!

1) ТОВ “Іст Юроуп Петролеум» – Боярсько-Чапаївська площа

Це колишня сумнозвісна компанія «Голден Деррік», яка отримала дозволи на користування надрами без аукціону за наказами 2012 року, виданими Е. Ставицьким.

ДГС видала дозволи в 2017 році через 5 років після видачі наказів, прикрившись рішенням суду.

Через рік після отримання спеціального дозволу, компанія намагається отримати дозвіл на розширення площі на 50 % , фактично не приступивши до видобутку (промислова розробка родовищ) корисної копалини.

2) ТОВ “Іст Юроуп Петролеум» – Дружинська площа

Це колишня сумнозвісна компанія «Голден Деррік», яка отримала дозволи на користування надрами без аукціону за наказами 2012 року, виданим Е. Ставицьким.

ДГС видала дозволи в 2017 році через 5 років після видачі наказів, прикрившись рішенням суду.

Через рік після отримання спеціального дозволу, компанія хоче отримати дозвіл на розширення площі на 50% , фактично не приступивши до видобутку корисної копалини.

Майорівська, Південно-Свістунківська площі та ж сама ситуація!

Розраховую на активну реакцію з боку КМУ на цю ганебну ситуацію.

Вікторія Войціцька
object(WP_Term)#13150 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13151 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті