«Сьогодні будь-який військовий об’єкт має бути під охороною та особливим наглядом», – Роман Семенуха

На думку народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Романа Семенухи, по-перше, держава зараз повинна подбати про людей, яких вже евакуювали та продовжують евакуйовувати з Балаклії на Харківщині, де напередодні стались вибухи на військових складах.

«По-друге, потрібно взяти під особливий нагляд усі військові та інші важливі об’єкти інфраструктури. Країна перебуває у стані неоголошеної війни, і на це однозначно має реагувати РНБО, Президент як Верховний Головнокомандувач, Генеральний штаб», – зазначає Роман Семенуха.

За словами народного депутата, має бути проведене об’єктивне розслідування, а винні у цих подіях повинні бути покарані.

«Мене дивує реакція військового прокурора. Уже встановили, що це – диверсія. Як це можна визначити, якщо там все вибухає. Потрібно дочекатись та спокійно провести розслідування.

Базперечно, винні мають бути покарані, аж до посадовців Міністерства оборони. На щастя, за наявною інформацією, внаслідок вибухів немає постраждалих. І треба подякувати людям, які відгукнулись з Харкова. Я знаю, що багато волонтерів із самого ранку перебувають там», – підсумовує народний депутат.

Роман Семенуха
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини